مرکز تخصصی تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران و کشور

مرکز تخصصی تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور در تهران و کشور، مشتریان گرامی چنانچه با مشکلی در پکیج دیواری ایران رادیاتور خود مواجه شدید، می‌توانید با مجموعه سرویس طلایی تماس بگیرید، کارشناسان ما شما را راهنمایی می‌کنند و در صورت نیاز با زمانی که شما تعیین می‌کنید یک متخصص را به محل اعزام می‌کنند در کمترین زمان مشکل شما کاملاً برطرف شود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا فرم ثبت درخواست آنلاین را در این صفحه تکمیل نمائید.

————————————————-

برای مشاوره و راهنمایی با ما تماس بگیرید:

۰۲۱-۳۳۵۲۳۶۳۹

————————————————-

چرا سرویس طلایی را انتخاب کنیم؟

1730284

صرفه‌جویی در هزینه‌ها

حفظ کیفیت در مجموعه سرویس طلایی از اهمیت بالایی برخوردار است به همین منظور از قطعات اورجینال و اصلی برای تعمیرات هر چه بهتر لوازم خانگی شما استفاده می شود، سرویس طلایی با پیشنهادات متنوع در جهت تعمیر لوازم خانگی شما سعی در کاهش هزینه ها دارد.

1455324

اعزام فوری

همه ما میدانیم زمانی که یک مشکل برای لوازم خانگی ما بوجود می آید مشکلاتی را برای ما بوجود می آورد و سرویس طلایی از این ماجرا با خبر است ما با اعزام فوری متخصص در زمان دلخواه شما سعی داریم تا امر خدمات رسانی را تسریع بخشیم و بخشی از نگرانی های شما را برطرف کنیم.

1734011

متخصصین بروز

در مجموعه سرویس طلایی همواره آموزش و بروزرسانی سطح دانش متخصصین از اولویت کار به حساب می آید، علاوه بر اینکه تمامی متخصصین ما دوره آموزشی مربوط را گذرانده اند همواره توسط مشتریان ما ارزیابی می شوند تا همواره کیفیت مجموعه سرویس طلایی حفظ گردد.

چرا بهتر است تعمیر آبگرمکن یا پکیج دیواری ایران رادیاتور خود را به ما بسپارید؟

 • پشتیبانی در ۷ روز هفته بصورت ۲۴ ساعته
 • راهنمایی و مشاوره قبل از تعمیر بصورت کاملاً رایگان
 • نظرسنجی کارشناسان بصورت مداوم جهت حفظ کیفیت
 • و…
 • قیمت‌های منصفانه در تعمیرات برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی
 • برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیرات پکیج دیواری
 • انعطاف در تعیین زمان تعمیرات آبگرمکن یا پکیج دیواری
 • تعیین زمان دلخواه توسط مشتریان گرامی
 • متخصصینی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خودرا بروز می‌کنند.
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات پکیج دیواری
 • رتبه اول در تعمیر آبگرمکن لوازم منزل در شهر تهران و کرج
 • ۹۰ روز گارانتی ضمانت تعمیر بدون قید و شرط

تعمیر پکیج های دیواری

پکیج های دیواری سیستم های گرمایشی هستند به منظور تامین آب گرم مصرفی و همچنین گرمایش ساختمانها که جایگزین موتورخانه ها شده و نسبت به موتورخانه ها مزایایی دارند. ازمهمترین مزایای آن می توان به حذف فضای مورد نیاز برای موتورخانه ها و استقلال واحد های آپارتمانی در تامین گرمایش خود اشاره کرد. همچنین راندمان بالا و صرفه جویی در هزینه ها و مصرف انرژی، کوتاه شدن مسیر لوله کشی ساختمان و کم شدن زمان تامین آب گرم مصرفی از دیگر مزایای جایگزین شدن پکیج های دیواری می باشد. به طور کلی برای ساختمانهای کم واحد توصیه می شود از پکیج های دیواری استفاده شود ولی برای ساختمانهای با بیش از ۲۰ واحد، ممکن است استفاده از موتورخانه همچنان معقول باشد.

تعمیرگاه تخصصی و مجاز پکیج دیواری ایران رادیاتور سرویس طلایی بهترین گزینه برای سرویس و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور شما می باشد. با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در سراسر تهران و کرج و گارانتی خدمات ارائه شده ما بهترین انتخاب شما برای تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور شما هستیم. مهم نیست که پکیج دیواری شما از کدام برند و مدل می باشد زیرا ما خدمات تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور را برای  تمامی برندهای معتبر و معروف ارائه می دهیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور را در زمانی که شما تعیین می‌کنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور

عیب یابی پکیج از مهم ترین مراحل در فرآیند تعمیرات پکیج به شمار می رود. . عدم عیب یابی صحیح باعث می شود مشکلات دستگاه همچنان برقرار بوده و وضعیت بدتر هم شود. . یکی از مشکلات پکیج ها عدم هواگیری درست  و نشت آب می باشد. پکیج های ایران رادیاتور در انواع پکیج های فن دار، بدون فن، تک مبدل، دو مبدل، سه مبدل آنالوگ و دیجیتال عرضه می‌شود.

نکاتی که هنگام خرید پکیج های ایران رادیاتور باید درنظر گرفت

 1. کاربرد پکیج های دو مبدله ایران رادیاتور وقتی است که آب ورودی داخل پکیج درجه سختی بالایی داشته باشدو یا زیر بنای واحد آپارتمانی بالای ۱۵۰ متر باشد.
 2. در صورتیکه محل نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور در بالکن یا حیاط باشد باید از پکیج های فن دار استفاده شود.
 3. اگر بخشی از مسیر دودکش پکیج دیواری ایران رادیاتور ، به صورت افقی باشد بهتر است از پکیج های فن دار استفاده شود.
 4. برای محاسبه تقریبی ظرفیت پکیج مورد نظر، متراژ واحد مسکونی در ۱۵۰ کیلو کالری و متراژ واحد های اداری در ۱۰۰ کیلو کالری ضرب می شود.

تعمیرات پکیج دیواری ایران رادیاتور

تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور و یا تعویض آن حتما باید با مشاوره با نیروهای متخصص انجام گیرد. به طور کلی می توان گفت که رایج ترین موردی که منجر به تعویض دستگاه می شود، نشتی یا سوراخ شدن مخزن پوسیده پکیج دیواری ایران رادیاتور است. در بقیه موارد به تعمیر اکتفا می شود.

عیب یابی و خطاهای موجود در پکیج ایران رادیاتور

 • خطای ۷۰-۸۰: مربوط به عدم تشکیل و یا تشخیص شعله می باشد.
 • خطای ۵۰-۷۰: ایراد مربوط به سنسور آب گرم مصرفی است. در پکیج های ایران رادیاتور قطعه ای به نام ترمیستوریا NTC وجود دارد که وظیفه آن تشخیص دمای آب گرم می باشد. سنسور آب گرم، دمای آب گرم مصرفی را تشخیص می دهد و به برد اعلام می کند که برد با توجه به آن شعله پکیج دیواری را کم یا زیاد کند.
 • خطای ۴۰-۷۰: این خطا رایج ترین خطای پکیج های ایران رادیاتور است و منشا آن ایراد در پرشر سوئیچ است. وظیفه قطعه پرشر سوئیچ، اطمینان از وجود آب کافی داخل دستگاه می باشد. در صورتیکه فشار آب موجود درپکیج دیواری ایران رادیاتور کمتر از ۱٫۵ باشد، خطای ۴۰-۷۰ رخ می دهد. در اینصورت عدد روی عقربه فشار آب باید توسط پرسر سوئیچ بین ۱٫۵ تا ۲ تنظیم شود.
 • خطای ۸۰-۷۰-۴۰: در صورت بروز این خطا دو حالت وجود دارد:
 1. ترموستات حد معیوب شده که در اینصورت باید ترموستات حد تعویض شود.
 2. دمای مبدل بالا رفته که مبدل پکیج یا مسیر آب دچار گرفتگی شده و یا اینکه پمپ پکیج دیواری ایران رادیاتور ایراد دارد.

تعمیر پکیج دیواری

رسوب زدایی پکیج های دیواری ایران رادیاتور

اولین رسوب زدایی پکیج های دیواری ایران رادیاتور، معمولا ۲ سال پس از خرید و اولین استفاده از پکیج می باشد. پس از اولین رسوب زدایی، احتمالا پکیج های دیواری ایران رادیاتور سالانه یک بار احتیاج به رسوب زدایی خواهند داشت که بسته به میزان سختی و املاح موجود در آب منطقه متغیر است. چشمک زدن چراغ خطای شماره ۷۰ نشانگر این است که پکیج دیواری ایران رادیاتور، نیاز به رسوب زدایی دارد.

برای نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور باید به موارد زیر توجه کرد

 • دیواری که برای نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور انتخاب می شود باید از استحکام کافی برخوردار باشد.
 • در محیط سربسته ای که پکیج دیواری ایران رادیاتور نصب می شود، باید دریچه ورود و خروج هوا وجود داشته یاشد؛ رعایت این نکته به خصوص برای پکیج های فن دار ایران رادیاتور بسیار مهم و حیاتی است.
 • حداقل متراژ برای نصب پکیج های دیواری ایران رادیاتور، ۶۴ متر است در غیر اینصورت نصب دودکش و دریچه هوا ضروری است.
 • پکیج دیواری ایران رادیاتور حتی الامکان در مجاورت فن های قوی و یا باد هایی که باعث اختلال در کارکرد فن دستگاه می شود، نباشد.
 • به هنگام نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور، دستگاه باید حداقل یک متر از دیوار مقابل خود فاصله داشته باشد. همچنین حداقل ۱۵ سانتی متر از دیوارهای مجاور و ۱٫۵ متر از کف زمین فاصله داشته باشد.

سرویس پکیج های ایران رادیاتور

سرویس های منظم و دوره ای پکیج های دیواری ایران رادیاتور، باعث افزایش بازدهی و راندمان دستگاه می شود. همچنین سرویس به موقع پکیج های دیواری ایران رادیاتور باعث می شود که از پرداخت هزینه بالای تعمیرات و یا حتی هزینه تعویض پکیج جلوگیری شود.

سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور شامل مواردی از قبیل کنترل نشتی در لوله ها، کنترل رسوب در مبدل، فیلتر و شیلنگ ها، تنظیم فشار آب و شیر گاز، چک کردن مسیرهای دود کش در پکیج های بدون فن، کنترل عملکرد فن در پکیج های فن دار، هواگیری رادیاتورها و پکیج و کنترل شعله مشعل و …. می باشد.

سه مرحله برای تعمیر لوازم خانگی در محل تهران - سرویس طلایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *