مرکز تخصصی تعمیرات پکیج دیواری بوتان در تهران و کشور

مرکز تخصصی تعمیرات پکیج دیواری بوتان در تهران و کشور، مشتریان گرامی چنانچه با مشکلی در پکیج دیواری بوتان خود مواجه شدید، می‌توانید با مجموعه سرویس طلایی تماس بگیرید، کازشناسان ما شما را راهنمایی می‌کنند و در صورت نیاز با زمانی که شما تعیین می‌کنید یک متخصص را به محل اعزام می‌کنند در کمترین زمان مشکل شما کاملاً برطرف شود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما تماس بگیرید و یا فرم ثبت درخواست آنلاین را در این صفحه تکمیل نمائید.

————————————————-

برای مشاوره و راهنمایی با ما تماس بگیرید:

۰۲۱-۳۳۵۲۳۶۳۹

————————————————-

چرا سرویس طلایی را انتخاب کنیم؟

1730284

صرفه‌جویی در هزینه‌ها

حفظ کیفیت در مجموعه سرویس طلایی از اهمیت بالایی برخوردار است به همین منظور از قطعات اورجینال و اصلی برای تعمیرات هر چه بهتر لوازم خانگی شما استفاده می شود، سرویس طلایی با پیشنهادات متنوع در جهت تعمیر لوازم خانگی شما سعی در کاهش هزینه ها دارد.

1455324

اعزام فوری

همه ما میدانیم زمانی که یک مشکل برای لوازم خانگی ما بوجود می آید مشکلاتی را برای ما بوجود می آورد و سرویس طلایی از این ماجرا با خبر است ما با اعزام فوری متخصص در زمان دلخواه شما سعی داریم تا امر خدمات رسانی را تسریع بخشیم و بخشی از نگرانی های شما را برطرف کنیم.

1734011

متخصصین بروز

در مجموعه سرویس طلایی همواره آموزش و بروزرسانی سطح دانش متخصصین از اولویت کار به حساب می آید، علاوه بر اینکه تمامی متخصصین ما دوره آموزشی مربوط را گذرانده اند همواره توسط مشتریان ما ارزیابی می شوند تا همواره کیفیت مجموعه سرویس طلایی حفظ گردد.

چرا بهتر است تعمیر آبگرمکن یا پکیج دیواری بوتان خود را به ما بسپارید؟

 • پشتیبانی در ۷ روز هفته بصورت ۲۴ ساعته
 • راهنمایی و مشاوره قبل از تعمیر بصورت کاملاً رایگان
 • نظرسنجی کارشناسان بصورت مداوم جهت حفظ کیفیت
 • و…
 • قیمت‌های منصفانه در تعمیرات برابر با نرخ تعیین‌شده از سوی نهادهای نظارتی
 • برآورد هزینه تخمینی قبل از انجام تعمیرات پکیج دیواری
 • انعطاف در تعیین زمان تعمیرات آبگرمکن یا پکیج دیواری
 • تعیین زمان دلخواه توسط مشتریان گرامی
 • متخصصینی که به طور مداوم در دوره های آموزشی دانش خودرا بروز می‌کنند.
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعویض قطعات پکیج دیواری
 • رتبه اول در تعمیر آبگرمکن لوازم منزل در شهر تهران و کرج
 • ۹۰ روز گارانتی ضمانت تعمیر بدون قید و شرط

تعمیر پکیج های دیواری

پکیج های دیواری سیستم های گرمایشی هستند به منظور تامین آب گرم مصرفی و همچنین گرمایش ساختمانها که جایگزین موتورخانه ها شده و نسبت به موتورخانه ها مزایایی دارند. ازمهمترین مزایای آن می توان به حذف فضای مورد نیاز برای موتورخانه ها و استقلال واحد های آپارتمانی در تامین گرمایش خود اشاره کرد. همچنین راندمان بالا و صرفه جویی در هزینه ها و مصرف انرژی، کوتاه شدن مسیر لوله کشی ساختمان و کم شدن زمان تامین آب گرم مصرفی از دیگر مزایای جایگزین شدن پکیج های دیواری می باشد. به طور کلی برای ساختمانهای کم واحد توصیه می شود از پکیج های دیواری استفاده شود ولی برای ساختمانهای با بیش از ۲۰ واحد، ممکن است استفاده از موتورخانه همچنان معقول باشد.

تعمیرگاه تخصصی و مجاز پکیج دیواری سرویس طلایی بهترین گزینه برای سرویس و تعمیر پکیج دیواری بوتان شما می باشد. با ده ها متخصص حرفه ای و با تجربه در سراسر تهران و کرج و گارانتی خدمات ارائه شده ما بهترین انتخاب شما برای تعمیر پکیج دیواری بوتان شما هستیم. مهم نیست که پکیج دیواری شما از کدام برند و مدل می باشد زیرا ما خدمات تعمیرات پکیج دیواری را برای  تمامی برندهای معتبر و معروف ارائه می دهیم. سیستم خدمات دهی ما نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر پکیج دیواری را در زمانی که شما تعیین میکنید به محل اعزام نموده تا در سریعترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

تعمیر پکیج دیواری بوتان

عیب یابی پکیج از مهم ترین مراحل در فرآیند تعمیرات پکیج به شمار می رود. . عدم عیب یابی صحیح باعث می شود مشکلات دستگاه همچنان برقرار بوده و وضعیت بدتر هم شود. . یکی از مشکلات پکیج ها عدم هواگیری درست  و نشت آب می باشد.

مشکلات رایج در پکیج های دیواری بوتان و علت آنها

 • روشن نشدن مشعل پکیج دیواری بوتان: دلیل عمده آن می تواند نوسان در فشار آب یا فشار گاز ورودی باشدو برای حل مشکل باید شیر ورودی گاز تعویض شود و یا سوئیچ فشار هوا تعمیر و یا تعویض گردد.
 • گرم نشدن آب مصرفی در پکیج دیواری بوتان: از دلایل اصلی آن کم بودن ارتفاع شعله، رسوب گرفتن مبدل مصرفی، اختلال در عملکرد شیر سه راهی در انواع دو مبدله پکیج های دیواری بوتان می باشد.
 • سرد بودن آب رادیاتور ها در پکیج دیواری بوتان: از شایع ترین مشکلات پکیج های دیواری بوتان است که علت آن می تواند رسوب گرفتن مبدل و یا خراب شدن سنسور باشد که در اینصورت مبدل باید رسوب زدایی و اسید شویی شود. البته در فصل سرما کاهش فشار گاز تیز منجر به این مشکل می شود که باید شیر ورودی گاز کنترل شود.
 • روشن و خاموش شدن مداوم پکیج دیواری بوتان: ناشی از پایین بودن فشار آب در حال گردش و یا اختلال در عملکرد برد پکیج دیواری بوتان است.
 • زرد بودن شعله مشعل پکیج دیواری بوتان: در اینصورت باید مکش دودکش را کنترل کرد؛ اختلال در مکش دود کش و نبود هوای کافی در محیط منجر به این مشکل خواهد شد.
 • افت فشار پکیج دیواری بوتان: تا یک ماه اول استفاده از پکیج دیواری ، این افت فشار می تواند معمول باشد در غیر اینصورت دلایل افت فشار می تواند خرابی شیر پر کن، سوراخ بودن منبع انبساط و وجود نشتی در لوله ها باشد.

خطاهای پکیج دیواری بوتان

 1. خطای E01:

شعله تشکیل نمی شود که سه دلیل دارد

 • شیرگاز مشگل دارد
 • جرقه زدن خوب عمل نمی کند
 • حسگر شعله ایراد دارد.
 1. خطای E02:

در مدار قعطی وجود دارد یا کلید حرارتی مبدل عمل کرده است و ایراد دارد.

 1. خطای E03:

پرشر دود خروجی دچار مشکل شده یا ترموستات دود ایراد پیدا کرده .

 1. خطای E04:

فشار مدار گرمایش به کمتر از ۰٫۵ رسیده است و باید ان را افزایش داد.

 1. خطای E06:

اختلال در سنسور تشخیص دمای آب گرم مصرفی .

 1. خطای E07:

سنسور تشخیص دمای گرمایش ایراد پیدا کرده است.

تعمیر پکیج دیواری

نصب پکیج دیواری بوتان

پیش از نصب پکیج دیواری بوتان باید به موارد زیر دقت کرد:

 1. وجود هوای کافی برای گردش در اطراف پکیج دیوار بوتان الزامی است. به طور تقریبی به ازاء هر کیلو وات توان دستگاه نیاز به ۱ متر مکعب فضا است. در صورتی که حجم محل نصب دستگاه کمتر از حد مورد نیاز دستگاه باشد، باید در هنگام نصب پکیج درون ساختمان از دودکش استفاده شود در غیر اینصورت بهتر است پکیج دیواری بوتان باید در فضای آزاد مانند بالکن و تراس نصب شود.
 2. عملکرد دودکش قبل از استفاده باید کنترل شود. دودکش سالم از نظر ایمنی حائز اهمیت می باشد.
 3. استحکام محل نصب پکیج دیواری بوتان باید آزمایش شود تا از بروز هرگونه صدمات فیزیکی به پکیج جلوگیری شود.
 4. از جمله موارد دیگری که پیش از نصب پکیج دیواری بوتان بهتر است بررسی گردد تا کمتر به سرویس  یا تعمیر پکیج نیاز پیدا کنید، می‌توان به این موارد اشاره نمود: تشخیص محل اتصال لوله‌ها، فشار کافی آب شهر، تمیزی داخل لوله‌ها، نصب کف‌شوی، خشک بودن محل نصب و بررسی حداقل قطر لوله‌ی گاز.
 5. باید مطمئن شد شیر قطع و وصل جریان آب در ابتدای لوله رفت رادیاتور، لوله برگشت آن و لوله آب سرد ورودی پکیج دیواری بوتان برای سهولت سرویس نصب شده باشد.
 6. قبل از نصب پکیج دیواری بوتان حتما باید مطمئن شد که لوله کشی آب گرم واحد مد نظر مستقل از دیگر واحد ها می باشد. و همینطور از عدم وجود نشتی در لوله ها اطمینان حاصل کرد.
 7. محل نصب پکیج نباید در مجاورت اجاق گاز و یا سایر لوارم گرما زا باشد.

سرویس پکیج دیواری بوتان

سرویس دوره ای  پکیج دیواری بوتان بهتر است هر چند ماه یک بار و مخصوصا قبل از شروع فصل سرما انجام شود. مهمترین اقدامی که برای سرویس پکیج دیواری بوتان باید انجام شود رسوب زدایی آن است. زیرا املاح موجود در آب مصرفی باعث اختلال در عملکرد پکیج دیواری و همچنین در نهایت سوراخ شدن مخزن پکیج دیواری بوتان خواهد شد. اگر هنگام دوش گرفتن و یا باز کردن شیر آب گرم متوجه شدید که دمای آب گرم به طور ناگهانی سرد و گرم می شود به این دلیل است که پکیج دیواری بوتان دارای رسوب است و احتیاج به رسوب زدایی دارد.

رسوب موجود در لوله‌ها باعث تنگ شدن مسیر آب می‌شود و در نتیجه آب با فشار و سرعت کمتری در لوله‌ها جریان پیدا می‌کند. به همین دلیل، تا زمانی که آب به محل مصرف برسد، سرد می‌شود. رسوب موجود در مخازن حرارتی نیز باعث ضخیم شدن دیواره‌های منبع می‌شود و باید انرژی و گرمای بیشتری مصرف شود تا آب گرم شود. برای جلوگیری از ایجاد رسوب در لوله های پکیج دیواری بوتان بهتر است با استفاده از یک دستگاه تصفیه  تا حد زیادی از بروز این رسوبات جلوگیری کنیم. هنگام راه‌اندازی پکیج، فیلترهای تصفیه را بر سر راه آب سرد ورودی نصب می‌کنیم تا املاح موجود درآب، وارد دستگاه نشود.

همچنین سرویس دوره ای پکیج دیواری بوتان شامل کنترل فشار آب شیرهای وردی پکیج دیواری، آزاد سازی محور پمپ سیرکولاسیون که کمک به گردش بهترآب گرم و سرد می شود و همچنین تنظیم شیر گاز و کنترل سالم بودن دودکش ها و هواگیری رادیاتورها می باشد.

سه مرحله برای تعمیر لوازم خانگی در محل تهران - سرویس طلایی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *