برند دلونگی

برند دلونگی

درباره برند دلونگی

دلونگی ، شرکت تولیدکننده لوازم خانگی در ایتالیا است که دفتر اصلی آن مستقر در شهر ترویزو ایتالیا میباشد، این شرکت در ابتدا به عنوان یک کارگاه کوچک قطعه ساز صنعتی در سال ۱۲۸۱ خورشیدی، تأسیس شد و در سال ۱۳۲۹ خورشیدی، به ثبت رسمی رسید.

دلونگی در ابتدا، یک تولیدکننده عمده گرم کننده‌ها و هواسازهای قابل حمل بود، که بعدها با بسط فعالیت‌های خود، به تولید انواع لوازم خانگی پرداخت و در این حوزه نیز به موفقیت های دست پیدا کرد.

شرکت دلونگی، در سال ۱۳۸۰ خورشیدی، توانست مالکیت گروه انحصاری کنوود انگلستان، که مورد نزاع صاحبانش بود را بدست آورد، که این امر سبب شد که این شرکت، به کارخانه‌های شرکت کنوود در آسیا و مخصوصاً چین دسترسی پیدا کند. نتیجه این دسترسی، تولید بسیاری از محصولات این شرکت در چین، با طراحی اصلی بود.

شرکت دلونگی، جمعاً با سازماندهی کردن ۱۳ بخش تولیدی و ۳۰ شرکت توزیع کننده بین‌المللی، محصولات خود را در بیش از ۷۵ کشور جهان، از جمله ایران به فروش می‌رساند.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دلونگی

مشتریان گرانقدر برند دلونگی در ایران، چنانچه نیاز به بهرمندی از خدمات پس از فروش برند دلونگی را داشته باشید و یا لوازم خانگی دلونگی شما با نقص و مشکلی همراه شود، میتوانید به نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی دلونگی در ایران گزارش دهید تا در کمترین زمان ممکن برای رفع مشکلات شما عزیزان اقدام شود.

همچنین در صورت بروز هر گونه مشکل یا درخواست تعمیرات برند دلونگی میتوانید فرم درخواست آنلاین زیر را تکمیل نمائید تا همکاران ما برای هماهنگی های لازم در کمترین زمان با شما تماس بگیرند.

نمایندگی تعمیرات دلونگی

چنانچه تمایل به تکمیل فرم درخواست آنلاین نداشتید ، میتوانید با شماره تماس های زیر ارتباط برقرار کنید.

۰۲۱-۳۳۵۲۳۶۳۹

۰۲۱-۳۳۵۲۳۶۴۹

آدرس ایمیل:

Servicetalaei@gmail.com

اینستاگرام ما:

Service_Talaei@

تماس با مرکز مجاز تعمیرات لوازم خانگی در تهران و کشور - سرویس طلایی
این نوشته در ارسال شده است. این لینک مستقیم به این نوشته است.